Як повідомляє Центр інформації УПЦ про це Блаженніший Митрополит Онуфрій розповів у новому випуску програми «Слово Предстоятеля».

Предстоятель УПЦ підкреслив, що свято Введення у храм Пресвятої Богородиці є святом великої молитви і нагадав про чудо народження Пресвятої Богородиці та історію Введення у Храм, «коли весь Єрусалим прийшов у рух від побаченого».

За словами Блаженнішого, це свято вчить тому, наскільки велика сила молитви.

«Коли людина щось просить у Бога та одразу отримує, то це не є свідченням сильної молитви. Найсильнішою молитвою є молитва довгочасна, смиренна і терпелива. Сильна молитва приносить великі плоди. Велика молитва, яку звершували святі праведні Іоаким і Анна, принесла великий плод. Бог подарував їм за цю молитву Пресвяту Діву Марію», - пояснив Блаженніший.

Популярні новини зараз

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Володарка найбільших сідниць у світі Наташа Краун вийшла полювати на холостяків у леопардових лосинах: "Схожа на рибу"

"Ганьба, нагадує ковбасу": нестаріюча Хайді Клум без трусів засвітила свою "хвіртку"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Предстоятель додав, що це свято також навчає тому, що саме храмова молитва має особливу силу.

«Пресвята Діва Марія була вихована у «Святая святих», не десь, а саме в храмі. Там Вона очистилась, там Вона освятилась, там Вона стала сосудом Невмістимого Бога. Потрібно ходити в храм, молитися Богу. Треба молитися Богу, треба молитися на вулиці, треба молитися скрізь. Але молитва в храмі має особливу силу - в храмі людина отримує особливу благодать від Бога. Будемо ходити до храму, будемо молитися Богу, будемо каятися - і Бог пошле великі дари, які потрібні нам, та зробить нас чистими і гідними вічного спасіння на небі», - зазначив Митрополит Онуфрій.