Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, про це клірик столичного храму святителя Іоасафа Білгородського протоієрей Андрій Кобилецький розповів на Ютуб-каналі «Православная Церковь».

«Бути хрещеним і почесно, і відповідально. Хрещені мати і батько, беручи участь у таїнстві, беруть на себе відповідальність за маленького члена Церкви, тому вони обов'язково мають бути православними людьми. Хрещеним слід ставати людині, яка має певний досвід церковного життя і допоможе батькам виростити немовля у вірі, благочесті та чистоті», - пояснив священник.

Отець Андрій нагадав, що під час звершення таїнства Хрещення, хрещений тієї ж статі, що й дитина, триматиме її на руках, виголошуватиме від його імені Символ віри та обітниці зречення від сатани та з'єднання з Христом.

Священник зазначив, що головний обов'язок хрещеного- не лише у тому, щоб бути присутнім на Хрещенні, а й «допомогти дитині зростати, зміцнюватися у церковному житті і в жодному разі не обмежувати своє християнство лише фактом хрещення».

Популярні новини зараз

Рада збільшила розмір аліментів на дітей: платитимуть бабусі, брати і вітчими – деталі нового Закону

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay пішла назавжди: "Прощаюся зі сльозами на очах"

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще

Протоієрей Андрій зазначив, що бути хрещеним - велика відповідальність.

«За вченням Церкви, за те, як ми подбали про виконання цих своїх обов'язків, з нас також запитають у день Останнього Суду, як і за виховання наших власних дітей», - підсумував священник.