Житлово-комунальні тарифи в Україні з 2013 року підвищилися на 900%, а розмір середньої зарплати - всього на 22%. Про це в інтерв'ю телеканалу " Росія-24 "заявив голова політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

За його словами, вартість газу для населення з 2013 року зросла на 1300%, а прожитковий мінімум і мінімальна пенсія впали на 40%, повідомляє 112.ua.

"Ми порівнюємо сьогоднішні економічні показники з 2013 роком. І якщо порівнювати, наприклад, житлово-комунальні тарифи, то я вам хочу сказати, що в середньому вони підвищилися на 900%. На 1300% зросла вартість газу для населення, на 1200% ‒ на гарячу воду та опалення, на 700% ‒ на воду, на 500% ‒ на електроенергію. А середня заробітна плата зросла? Так, зросла, на 22%. А ціни на продукти? Ціни на продукти м'ясо-молочної Групи зросли на 250%, на хлібо-булочні вироби – на 311%. Борги із заробітної плати зросли на 411%. Ось вам ситуація сьогоднішнього дня. При цьому прожитковий мінімум і мінімальна пенсія впали на 40%. Ось вам ситуація сьогодні", - зазначив політик.

У зв'язку з цим, на думку Медведчука, бравурні заяви президента Володимира Зеленського з трибуни Верховної Ради виглядають красиво, якщо не знати, в якій країні живуть люди.

"Будь-які бравурні заяви пана Зеленського з трибуни Верховної Ради під час звернення – це дуже добре, це красиво, це приємно чути, форму викладу і навіть зміст, якщо ти забуваєш, де ти живеш. А ось це саме і демонструє те, що відбувається в Україні, – ті цифри, які я назвав. Тому цю ситуацію треба міняти. Ми не можемо йти в майбутнє з цим. І наша партія знає, як потрібно зробити, і розуміє, що треба робити для того, щоб цю ситуацію змінити на краще і щодо країни в цілому, і щодо наших громадян", - додав політик.

Популярні новини зараз

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Слава Камінська розповіла, як у неї віднімало ноги під час виступів з Сміюхою: "Ходила до психолога"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Редакція може не розділяти думку автора висловлювань