Про це він розповів у програмі Петра Охотіна Tiger news.

«Україна має свій газ. На сьогодні захищених запасів категорії С1 природного газу Україна має 252 мільярди метрів кубічних. В категорії С2 – близько 600 мільярдів метрів кубічних, його трошки складніше видобувати. В цілому картина не є такою загрозливою, якщо правильно зробити акценти та ефективний менеджмент цього господарства. Ми можемо повністю забезпечити свої потреби в природному газі буквально через десять років», - каже він.

Але це за умови, якщо Нафтогаз України затвердить і розпочне сьогодні програму нарощування видобутку природного газу, відзначає фахівець.

«Програма провалена 2020, це однозначно. І це питання не до нас і не до нинішніх керівників. В НАК Нафтогаз, Державній компанії УкрГазВидобування треба проводити глибинні реформи. Треба налагоджувати процеси, щоб процеси були ефективними. Так, треба скорочувати персонал. Моє улюблене порівняння: Газпром видобуває понад 700 мільярдів метрів кубічних на кількість персоналу 400 тисяч. Державна компанія УкрГазВидобування видобуває нещасних 13,4 мільярди метрів кубічних, а персонал – 62 тисячі. Штат об’єктивно роздутий, процеси неефективні», - підкреслив Семінський.

Популярні новини зараз

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

Руслана Лижичко готується до поповнення у сім'ї? 48-річна співачка захотіла потішити чоловіка своєю маленькою копією

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

"Пірнання в ополонці - дешеве позерство": українець зруйнував головний міф Водохреще і назвав гідну альтернативу

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Анатолій Амелін прогнозує посилення хаосу на світових ринках: «Ковід нікуди не пішов».

Також Знай.ua повідомляв, що Дмитро Василець вважає: МВФ наступає на суверенітет України.