Про це він розповів у своєму блозі.

«Товариші й досі думають, що «Гольфстрим» української політики живий. А я говорю – ні, він помер. Він полягав у тому, що можна вічно грати старими, новими і знову старими: по теплій хвилі зверху ми запускаємо нового Петрушка, він приходить до влади, а ми, хто привів цього Петрушка, починаємо нормально жерти», - жартома пояснив Михайло Чаплига.

За словами експерта, люди, які привели до влади уявного пана Петрушка, починають грабувати країну та жирувати. Як зазначив політолог, чим сильніші ці таємні гравці починають грабувати країну, тим більше незадоволений народ, але народ не бачить цих таємних управлінців, а бачить бідного Петрушка, якого починає зневажати.

«Ми хто? Ми ніхто! У вас є Петрушко. Во! Дивись, народ уже хоче зносити Петрушка. М-да, мабуть, «Гольфстрим» вже доходить до холодних берегів. Пора міняти Петрушко, і, не повірите, якраз у цей момент попередній Петрушко холодною течією підплив на початок циклу. Усе нове – це добре забуте старе та «Лобавкуль» уже нормально виглядає (Яценюк, - Ред.)», - сказав Михайло Чаплига.

Як зазначив політолог, принцип «Гольфстриму» чи циркуляції кадрів у політиці працює так: старі кадри, які йдуть, замінюються на нові-старі, яких народ просто забув.

Популярні новини зараз

Слава Камінська розповіла, як у неї віднімало ноги під час виступів з Сміюхою: "Ходила до психолога"

Катя Осадча вийшла в легкому халатику на вулицю взимку: "За ялинкою не сумую"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Руслан Бізяєв розповів, що процес дострокових президентських виборів запущено.

Також Знай.ua повідомляв, що Михайло Чаплига пояснив, чому зовнішній розвідці не вигідно перевертати владу в інших країнах.