Про це пише портал 112. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

У першій п'ятірці без сюрпризів-Єрмак і Зеленський (смішно, але саме в такому порядку) як уособлення "зеленої" влади, два головних олігарха країни Коломойський і Ахметов, які отримали цього року чимало "булочок" від перших двох, а також головний опонент влади – лідер ОПЗЖ Віктор Медведчук. Так, Медведчук, якого Зеленський намагався видавити з великої політики за допомогою репресій, знову опинився в п'ятірці найвпливовіших українців, застовпивши за собою роль головного опозиціонера. Цілком ймовірно, що до наступних виборів Медведчук приведе свою партію на першому місці в рейтингах, а сам він буде одним з головних претендентів на президентський пост, а значить, його вплив в майбутньому буде рости. Напевно Зеленський вже шкодує, що вплутався в цю катастрофічну історію.

Цього тижня рейтинг "Вістей" - вже другий подібний. Раніше свою версію опублікував "Телеграф". І в обох Медведчук на п'ятому місці. Аргументація такої стабільно високої позиції проста-Медведчук як досвідчений і далекоглядний політик правильно спрогнозував розвиток подій і зайняв вірну нішу в українському політикумі. А гостра фаза конфлікту з владою в широкому сенсі підкреслює його роль. Зеленський неспроста вирішив піти на масштабне порушення закону, застосувавши проти лідера ОПЗЖ незаконні санкції, закривши опозиційні ЗМІ, посадивши Медведчука під домашній арешт за сфабрикованою справою. Причина-високі рейтинги ОПЗЖ, у якої зараз друга за розміром фракція в парламенті, а після наступних виборів цілком може бути перша. Тобто Зеленський своїми діями підкреслив вплив і силу Медведчука.

Крім цього, Медведчук зберігає за собою статус повноцінного каналу зв'язку між Києвом і Москвою. Раніше Кремль прямо заявив, що йти на контакт з адміністрацією Зеленського не буде, і зажадав звільнення Медведчука. При цьому Україні вкрай необхідні енергоресурси Росії. Щоб розблокувати діалог між Києвом і Москвою, Зеленському доведеться звільнити Медведчука і залучити його до переговорів. Іншого шляху немає. Путін особисто не один раз вставав на захист Медведчука, а значить, від цієї вимоги Кремль не відступить.

Ще одні переговори, в яких авторитет Медведчука не підлягає сумніву, – з ОРДЛО з приводу обміну утримуваних осіб. влада Зеленського не може просунутися в цьому напрямку, а влада невизнаних республік прямо вимагає повернути Медведчука в ТКГ. Раніше через нього з Донецька і Луганська могли повернутися додому чотири жінки, яких бойовики віддавали в якості жесту доброї волі, але Зеленський заблокував їх повернення.

Популярні новини зараз

Рада збільшила розмір аліментів на дітей: платитимуть бабусі, брати і вітчими – деталі нового Закону

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Астролог Ганна Вергелес заявила, що всі Тельці та Скорпіони протягом року проходитимуть свої кармічні уроки

Показати ще

І ще один важливий аспект, який говорить про значний вплив Медведчука на українську політику, – його медійність. Навіть закриття трьох телеканалів не завадило лідеру ОПЗЖ залишатися одним з найбільш цитованих українських політиків. А зростання рейтингів самого Медведчука і його партії свідчить про все більшу популярність його поглядів та ідей.