Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, про це глава Синодального відділу Української Православної Церкви із соціально-гуманітарних питань протоієрей Сергій Екшиян розповів на YouTube-каналі «Православная Церковь».

«Час посту – це особливий час близькості до Бога. Під час посту ми обмежуємо себе і від їжі, і посилюємо молитву. Під час посту, що веде до Різдва Христового, дуже важливо збільшити справи милосердя», - наголосив протоієрей Сергій.

Священник пояснив, що турбота про інших людей стане найкращим подарунком для Немовляти Христа.

«До народженого Богонемовля Христа йшли царі і несли подарунки. Ця традиція нести подарунки Немовляті Христу і досі відбувається у кожній християнській Церкві. Подарунок Немовляті Христу людина дарує тоді, коли, наприклад, дарує подарунок нужденному. Милостиня є видом чесноти, яка об'єднує нас з Богом. Піст, молитва і милостиня – це те, що необхідно для християнської душі, щоб людина могла бути ближчою до Бога. Чим більше людина наближається до Бога як до світла, тим ясніше бачить саму себе. Це допомагає очистити себе від нерівностей свого характеру, позбутися явних гріхів», - нагадав отець Сергій.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Дівчина з найбільшою кількістю татуювань в країні вирішила заховати їх: дві різні людини

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Показати ще

Священник наголосив, що традиція піклуватися про інших у період Різдвяного посту є найдавнішою та обов'язковою для кожного християнина.

«У Різдвяний піст ми творимо милостиню так, щоб до Різдва Христового принести Богонемовляті свої дари - милостиню, покаяння, молитву», - підсумував протоієрей Сергій Екшиян.