Про це він розповів у програмі Сергія Дойка «Особистість».

«У польській Академії держуправління я вперше в житті зрозумів, що таке вчитися, хоч із червоним дипломом закінчив політех. Знаєте, що таке вчитися? Це коли ти в понеділок з восьмої ранку почав і о десятій вечора закінчуєш. Так кожен божий день, аж до п'ятниці. У п'ятницю ввечері ти напиваєшся пивом у мотлох, у суботу відходиш, у неділю самостійна робота весь день. З понеділка все починається спочатку. Причому такі предмети, що багато в кого дах знесе», - каже він.

Студенти вивчали дві іноземні мови обов'язково і дві добровільно, і п'ятий факультатив. Європейське право, польське право, курс дипломатії, причому багато предметів різними мовами: цей французькою, цей англійською, цей польською, продовжує політолог.

«Це просто розрив! Покажіть мені в Україні бодай одного, хто це пройшов! Кажуть, кухаркині діти керуватимуть державою. Ні, вони не зможуть керувати! Більше того, я взагалі проти цього, бо це збочення Леніна. Він казав, що справі управління держави треба вчитись. А що у нас роблять? Знищують вищі навчальні заклади, академію держуправління знесли, мій факультет авіаційних та космічних систем знесли», - констатує він.

Михайло Чаплига засмучений: для того, щоб тепер бути учителем у школі, не треба закінчувати педагогічний університет. Щоб піти на держслужбу, також не треба мати вищу освіту.

Популярні новини зараз

"Загиблий" на мітингу під Радою та зламані ребра: у поліції зробили термінову заяву після сутичок

Дівчина з найбільшою кількістю татуювань в країні вирішила заховати їх: дві різні людини

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Показати ще

«Свого часу я читав курси з медіа-комунікацій, з управління партіями, багато речей розумію, знаю і відчуваю. Посадити за кермо цієї машини виборчої кампанії – я її поведу. Але якщо ви запитаєте, як, я не знаю, як. А навчити когось? Якщо я не маю методології, як я навчу когось цьому? Ніяк», - робить висновок він.

Знай.ua повідомляв, що Геннадій Балашов пояснив, чому змінюється поведінка народних депутатів після обрання.

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Тарас Загородній побачив схожість «слуг народу» з Партією регіонів: «Вони програли всім».