Народні депутати, обрані по мажоритарних округах Луганської області, закликали уряд і енергетичний регулятор зняти обмеження на постачання вугілля і газу на Луганську ТЕС.

Відповідний лист до уряду і НКРЕКП підписали мажоритарники Сергій Шахов, Вікторія Гриб, Сергій вельможний, Олександр Сухов, Олександр Лукашев.

"Пріоритетним варіантом недопущення виникнення надзвичайної ситуації в Луганській області та розбалансування енергосистеми країни через припинення роботи Луганської ТЕС є відновлення поставок вугілля з РФ в найкоротші терміни. Водночас Україна не може залежати від «милості» північного сусіда. Так що вирішення цієї критично значущої для жителів Луганщини проблеми знаходиться виключно в руках і компетенції виконавчої влади України", - йдеться у зверненні.

Відзначається, що одним з тимчасових варіантів вирішення проблеми з роботою Луганської ТЕС може бути вирішення питання поставок Нафтогазом газу для підтримки роботи станції.

«Щоб уникнути майбутньої техногенної катастрофи в Луганській області просимо вас і Кабмін невідкладно прийняти постанову уряду про можливість для Луганської ТЕС працювати на природному газі», – йдеться у зверненні.

Популярні новини зараз

24-річна Тіна Кунакі показала, чим краща за Моніку Белуччі - саме за це її покохав Венсан Кассель

Рада збільшила розмір аліментів на дітей: платитимуть бабусі, брати і вітчими – деталі нового Закону

Олена Зеленська після дня народження президента опинилася за тисячі кілометрів від України: "Сміливо..."

Дружина Юрія Ткача з "Квартал 95" показала, на кого насправді схожа крихітка Ліззі: "Старше на пару років"

Показати ще

Нагадаємо, що з 2014 року Луганська ТЕС не має залізничного сполучення з рештою України і двоє під'їзних шляхів проходять з тимчасово окупованої території і з боку Росії.

При цьому за 7 років "Укрзалізниця", не дивлячись на обіцянки так і не проклала залізничні колії до міста Щастя. Таким чином місто і Луганська ТЕС повністю залежать від фізичних поставок виключно з території Росії.

У свою чергу Росія заборонила поставки вугілля на Луганську ТЕС в рамках вугільної блокади України з 1 листопада.