Про це свідчить копія фінансової звітності "Укртатнафти", оприлюднена на сайті компанії.

В аналогічний період 2020 року НПЗ в Кременчуці отримав збиток 413 млн грн.

Одним з основних статей доходу НПЗ став продаж дорожнього бітуму для дорожнього будівництва в рамках президентського проекту»велике будівництво".

НПЗ реалізував за 9 місяців 2021 року 121 тис.т дорожнього бітуму на суму 1,4 млрд грн. Це забезпечило 14% доходів НПЗ. Для порівняння – продаж найпопулярнішого в країні бензину марки А-95 забезпечила всього 9,6% виручки заводу.

Нагадаємо, Кременчуцький НПЗ Коломойського є монопольним виробником нафтопродуктів в Україні з часткою ринку в 90%. Також компанія з орбіти Коломойського-ТОВ "ПБС" - є одним з найбільших підрядників за проектом Зеленського "Велике будівництво", отримавши від держави понад 9 млрд грн.

Популярні новини зараз
Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Правда про російську "могилізацію" та напрям наступу: Олег Жданов розповів про замисли путіна Федори Олександрійської 24 вересня: чому сьогодні не можна бруднити спідницю і навіщо кришити капусту, традиції та заборони дня ПриватБанк дає студентам 50 гривень на каву: як отримати гроші
Показати ще