У грудні компанія "ДТЕК Енерго" бізнесмена Ріната Ахметова поставила в Україну морем 350 тис.тонн вугілля з США і Колумбії. Це максимальний обсяг імпорту за весь період поставки.

Про це пише прес-служба компанії.

"Завершили розвантаження двох останніх "Панамаксів". Вугілля з п'ятого судна було повністю відвантажено в порту "Чорноморськ" ще 1 січня. Шосте судно розвантажили в порту ТИС 3 січня. Зараз американське і Колумбійське вугілля або вже на ТЕС, або прямує туди залізницею", - йдеться в повідомленні компанії на сторінці Facebook.

Також ДТЕК повідомив, що готується зустрічати три нових партії вугілля вже в січні. Паливо з 7-9-го "Панамаксів" також поповнить склади ТЕС компанії.

Нагадаємо, за даними Міністерства енергетики, запаси вугілля на ТЕС ДТЕК за останній тиждень зросли на 4,5% - до 336 тис.тонн. В цілому запаси вугілля на українських ТЕС станом на 4 січня перевищили 500 тис.тонн.

Популярні новини зараз
Багатоповерхівки обігріватимуть по-новому: що зміниться Мінус година сну: коли українці у 2026 році знову переводитимуть годинники і чому це ще не скасували Цілодобові відключення світла: українців попередили про жорсткіші графіки Про Польшу забудьте: країна змінює правила для українців, хто ризикує найбільше
Показати ще