Профспілки будівельних гіпермаркетів оголосили про створення місцевої профспілкової організації, яка буде займатися захистом прав працівників будівельних гіпермаркетів столиці.

Про це стало відомо з телеграм-каналу Профспілки.

«У середу, 12 січня 2022 року, за рішенням профспілок будівельних гіпермаркетів міста Києва, було створено «Місцеву профспілкову організацію гіпермаркетів будівельних матеріалів міста Києва Всеукраїнської профспілки працівників сфери права». Ця структура займатиметься безпосередньо захистом прав найманих робітників у будівельних гіпермаркетах міста Києва, використовуючи досвід «Всеукраїнської профспілки працівників сфери права», - йдеться у повідомленні.

Профспілка зазначила, що створення такого місцевого профспілкового об'єднання стане важливим інструментом, який дозволить запобігати порушенням з боку роботодавця щодо працівників. Останні, за їхніми словами, останнім часом почастішали.

«Для припинення порушень трудового законодавства на базі даного профспілкового об'єднання буде створено профспілкову комісію для перевірки дотримання трудового законодавства на території будівельних гіпермаркетів міста Києва», - повідомляється Профспілкою.

Популярні новини зараз
Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися" Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса
Показати ще

Також, для інформування всіх працівників будівельних гіпермаркетів про діяльність та результати роботи профспілкового об'єднання, створюється телеграм канал «Профспілка будівельних гіпермаркетів ВПРСП».

Як повідомляв Знай.ua, раніше під Кабміном відбувся мітинг соратників партії «Держава» проти підвищення тарифів.

Також Знай.ua публікував слова Дмитра Васильця: Об'єктивно наше українське населення не довіряє уряду.