Замість економічного зростання і збільшення добробуту українців влада пропонує ввести продуктові карти, що свідчить про повний провал економічної політики президента. Про це заявив народний депутат України Андрій Осадчук.

"Зеленський, коли йшов на вибори, він нам усім розповідав про добробут, економічне зростання, структурні реформи. Але він не зрозумів, що це все не про популізм, а про те, щоб люди більше заробляли. Це не про продуктові картки, тому що безкоштовного нічого не буває", – розповів нардеп Осадчук, повідомляє Obozrevatel.

За його словами, введення продуктових карт означатиме перекладення фінансового тягаря з незаможних українців на бізнес, і тих, хто працює і платить податки до державного бюджету.

"За продуктову карту-це дисконт на продукцію-хтось повинен заплатити. Той, хто працює, якийсь підприємець, здатний працювати, ФОП, який ще здатний працювати. Тобто він фактично повинен сплатити вартість цих продуктів зі своєї кишені", - пояснив Осадчук.

Експерт підкреслив: економічна політика чинної влади виявилася провальною-замість того, щоб створити умови для зростання доходів громадян, влада пропонує українцям продуктові карти.

Популярні новини зараз
У Пенсійному фонді розповіли про "хитрість" для збільшення пенсії: хто і як може скористатися Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..." Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії"
Показати ще

"Ідея економічного зростання - про те, щоб люди заробляли більше. Але, на жаль, нічого не зроблено для того, щоб люди заробляли більше, тому що це важко. Тому що потрібно структурні реформи, потрібно верховенство права, потрібно незалежні інституції-все те, що ми говоримо Зеленському вже третій рік, але він не те що не чує, він просто не розуміє цього", – сказав Осадчук.

Нагадаємо, раніше радник президента з економічних питань Олег Устенко повідомив, що через зростання цін на продукти харчування в офісі президента розглядають можливість введення в Україні електронних продуктових карт для небагатих верств населення. За підрахунками експертів, введення продуктових карт коштуватиме бюджету 50 млрд грн.