Рішення Кабінету Міністрів щодо регулювання цін на газ матиме негативний вплив на роботу енергетичного сектору та інвестиційну привабливість України.

Про це на онлайн-конференції Energy Freedom, організованій Energy Club, сказав виконавчий директор Асоціації газодобувних компаній України Артем Петренко.

"Таке державне регулювання негативно впливає на роботу сектора та на інвестиційну привабливість України в цілому. Такі новини, особливо у досить важкі енергетичні часи, коли ціни б'ють рекорди та є дефіцит газу в Європі, негативно впливають на інвестиційний клімат країни", - сказав Петренко.

Він додав, що виключно завдяки стабільному законодавству та наявності ринкових механізмів у 2021 році приватні газовидобувні компанії поставили рекорд та збільшили видобуток газу до 5 млрд куб. м.

Петренко наголосив, що країни Європи реагують на подібні кризи виключно з використанням ринкових механізмів, вони не запроваджують якихось обмежень, а визначають цільову допомогу чи дотації тим верствам населення та економіки, які страждають від цінових коливань на газ.

Популярні новини зараз

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

Руслана Лижичко готується до поповнення у сім'ї? 48-річна співачка захотіла потішити чоловіка своєю маленькою копією

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще