Голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат Віктор Медведчук за підсумками 2022 року увійшов до топ-3 найпопулярніших політиків України за цитованістю в ЗМІ.

Про це пишуть Комментарии.

Про це свідчить "Рейтинг медіапопулярності українських політиків за підсумками 2022 року", підготовлений Українським інститутом політики на основі аналізу повідомлень інформаційних агентств, інтернет-сайтів, друкованих ЗМІ, телебачення і Facebook.

Рейтинг найпопулярніших українських політиків у засобах масової інформації за підсумками 2022 року очолили президент Володимир Зеленський, екс-президент Петро Порошенко і голова політради партії "опозиційна платформа – за життя" Віктор Медведчук.

Віктор Медведчук показав найбільший прогрес серед учасників першої десятки найпопулярніших політиків України. Медведчук додав рекордні + 10 позицій і увійшов до топ-3 за підсумками 2022 року.

Віктор Медведчук, скріншот з відео
Віктор Медведчук, скріншот з відео

Популярні новини зараз

Колишня Антіна Мухарського Сніжана Єгорова заявила, що підтримує Путіна: "Нехай СБУ нею займуться"

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Кривдника "Холостячки" Злати Огнєвіч затримала поліція: переслідував і погрожував розправою протягом 3 років

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Показати ще

За результатами аналізу ЗМІ, найпопулярніший опозиційний політик відстоює такі політичні позиції як нормалізація відносин з Росією і закупівля російського газу безпосередньо у "Газпрому", мирне врегулювання на Донбасі на основі Мінських угод і мирного плану Медведчука, демонтаж зовнішнього управління з боку Заходу і відновлення суверенітету України, а також виробництво власної української вакцини на основі формули "Супутника V".

Екс-президент і голова партії "європейська солідарність" Петро Порошенко посів друге місце. Порошенко найчастіше згадувався в ЗМІ у зв'язку з критикою влади і через свою втечу за кордон.

Петро Порошенко, instagram.com/petroporoshenko
Петро Порошенко, instagram.com/petroporoshenko

Очолив рейтинг найпопулярніших українських політиків у ЗМІ і президент Володимир Зеленський. Зеленський в 2021 році був присутній в ЗМІ у зв'язку з санкціями і судовими справами проти опозиції на чолі з Віктором Медведчуком, а також через заборону телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK, а потім UkrLive і "перший незалежний", створених на основі закритих президентом каналів.

ЗМІ активно критикували Зеленського за невиконання передвиборчих обіцянок, в першу чергу, через зрив мирного врегулювання на Донбасі і підвищення комунальних тарифів.

"Рейтинг медіапопулярності українських політиків за підсумками 2022 року" являє собою список найбільш згадуваних у ЗМІ політичних фігур України, він складається на основі аналізу повідомлень інформаційних агентств, Інтернет - і друкованих ЗМІ, ТБ, а також публікацій у соціальній мережі Facebook.