Як повідомляє Центр інформації УПЦ про це сказав Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Онуфрій у проповіді.

«У ці дні приносили Господу наші скромні молитви - це є золото, своє смирення - це є ладан, своє покаяння - це є смирна. Тепер ми готуємося до свята Хрещення Господнього», - наголосив архіпастир.

Як наголосив Предстоятель, Спаситель показав, як перемагати гріх.

«Він був такою ж саме людиною, як кожен із нас. Як Людина, Спаситель терпів голод, спрагу, втомлювався, переживав і плакав. Диявол спокушав Його більше, ніж нас. Але Господь переміг усі спокуси через Слово Боже, через Закон Божий, через Священні правила, які Бог подарував людству для того, щоб перемагати зло. Ми для себе маємо найвищий зразок у Спасителеві того, як людина повинна противитись дияволу та гріху, жити благочестиво і хвалити волю Божу», - пояснив владика.

Адже, за словами Блаженнішого, у волі Божій наше життя.

Популярні новини зараз
Інсайд від кремля: у тяжкохворого путіна "паркінсонізм і шизоаффективний розлад" Бійці спецпідрозділу "Kraken" попросила харків'ян повільно збирати валізи додому: "Можемо сказати точно" Автор "Квартал 95" Валерій Жидков зізнався у власному безсиллі: довелося проміняти квартиру на вагон під землею "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще

«Якщо людина не творить волю Божу, то вона йде шляхом смерті. Коли людина творить волю Божу, ті священні правила, які Бог подарував для нашого життя, то, можливо, їй доведеться терпіти незручності, але наприкінці життя її чекатиме радість, мир і спасіння», - пояснив він.

На завершення Митрополит Онуфрій побажав Божої допомоги на шляху до Вічності.

«Нехай Господь допомагає кожному, щоб не тільки були віруючими, але йшли стопами, якими пройшов Спаситель як Людина, якими Він показав зразок того, як повинна людина жити на землі», - підсумував Предстоятель УПЦ.