В ЗМІ пишуть, що Трегубенко має стати таким собі наглядачем і знищувачем корупційних схем у ДСНС, які набудували попередні керівники.

Сергій Семенович Трегубенко (народився 26 листопада 1974 року у м. Звенигородка, Черкаської області) – український розвідник, колишній заступник голови Служби зовнішньої розвідки України, генерал-майор запасу, учасник бойових дій на сході України.

За понад 25 років своєї кар’єри пройшов шлях від солдата строкової служби до генерал-майора. Має відомчі нагороди Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії України та Служби зовнішньої розвідки України.

Сімейний стан: одружений, виховує сина.

Біографія

Популярні новини зараз
Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу" путін боїться державного перевороту, тому досі не натиснув "червону" кнопку: політична еліта починає розуміти ЗСУ отримали танки від польських друзів, і вже готуються до контрнаступу: перемога над росіянами вже близько Заступник командира "Азову" записав термінове відео: про фейки окупантів та спецоперацію
Показати ще

З 1995 по 2000 рік навчався у Харківському вищому училищі Національної гвардії України (нині – Академія внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України).

Після завершення навчання продовжив службу у внутрішніх військах.

З 2003 по 2005 рік у тій же Академії внутрішніх військ здобував ступінь магістра з менеджменту організацій та економічного менеджменту, отримав звання офіцера військового управління оперативно-тактичного рівня.

У 2010 році дослужився до звання старшого офіцера речової служби відділу матеріального забезпечення логістики Головного Управління внутрішніх військ МВС України.

У 2012 році став начальником речової служби відділу матеріального забезпечення Головного Управління внутрішніх військ України.

У 2014 році очолив відділ речового забезпечення управління тилу Головного управління Національної Гвардії України.

В 2014-ому брав участь в Антитерористичній операції. Отримав різні відомчі нагороди.

1 серпня 2016 року пішов у відставку з військової служби у званні полковника.

1 квітня 2018 року повернувся на військову службу та став радником голови Служби зовнішньої розвідки України.

25 червня 2018 року став заступником голови Служби зовнішньої розвідки України з питань матеріально-технічного забезпечення.

Перебуваючи у керівництві СЗРУ, відповідав за такі напрямки:

  • матеріально-технічне забезпечення підрозділів СЗРУ;
  • соціально-побутове забезпечення співробітників;
  • фінансове забезпечення оперативно-службової діяльності;
  • технічний захист інформації;
  • технічне оснащення підрозділів СЗРУ;
  • науково-дослідна робота;
  • мобілізаційна підготовка та мобілізація.

З 25 червня 2020 року перейшов в особисте розпорядження голови СЗРУ.

26 серпня 2021 року був звільнений в запас у званні генерал-майора.