Про це пише видання «Економічна правда» з посиланням на джерела в уряді.

"Компанії будуть відбиратися в ручному режимі, цим займається спеціально створений комітет", – запевняє співрозмовник.

5 січня Мінагрополітики опублікувало перелік з 6800 компаній, які мають право на пільговий газ. Серед них виявилися найбільші агрохолдинги країни, які належать аграрним олігархам.

«Тут і мільярдер Юрій Косюк з холдингом МХП, і компанії групи Kernel Андрія Веревського, і хлібобулочний бізнес мережі АЗС ОККО Віталія Антонова», - зазначає видання.

Співрозмовники ЕП в уряді запевняють, що міністерський перелік попередній, і пільги отримають лише ті підприємства, які виробляють соціально важливі продукти.

Популярні новини зараз
Дедлайн – 20 квітня: "Газмережі" попередили українців про обов'язкову процедуру Гороскоп на сьогодні, 12 квітня: кого у суботу чекає несподіване випробування Пенсіонерам виплатять надбавки: які суми обіцяють Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу
Показати ще

Нагадаємо, у кінці грудня 2021 року уряд зобов'язав приватних видобувачів газу частину свого ресурсу за пільговими цінами продати аграрним підприємствам.

Ідею уряду про продаж «соціального» газу аграрним холдингам розкритикували в Асоціації газовидобувних компаній, попередивши про загрозу зниження видобутку на 1 млрд. м3 на рік.