Як повідомляє Центр інформації УПЦ про це сказав Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Онуфрій у проповіді.

Блаженніший розповів, що Господь усім дає дар спасіння, проте вмістити його в собі можуть тільки ті, хто хрещений в ім'я Святої Живоначальної Трійці, живе благочестиво, дотримується Божественних священних законів.

Предстоятель УПЦ закликав берегтися від гріха і дав три поради щодо того, як уберегти від нього душу.

«По-перше, треба боротися з гордістю та заздрістю і намагатися говорити розумні, корисні та добрі слова.

По-друге, потрібно намагатися дотримуватися посту, який очищає людське тіло і дає свободу душі пізнати та зрозуміти Бога.

Популярні новини зараз
Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав: "Якщо буду погано працювати..." В Україні організували посівну за всіма правилами війни: з танком навіть на полі "Мобілізовані" з "ДНР" більше не витримують, і готують план втечі: "Називають м'ясом" Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують
Показати ще

По-третє, потрібно намагатися щонеділі ходити в храм на богослужіння, де людина отримує від Бога таїнства, які потрібні для земного життя і які дарують благодать Божу», - розповів архіпастир.

Митрополит Онуфрій додав: «щоб благодать Божа діяла в нас, треба не красти, не обманювати один одного, бути терплячими один до одного. «Це ті священні закони, які Господь приніс на землю», - додав Блаженніший.