Про це йдеться у повідомленні компанії.

Компанія завершила будівництво 4 нових свердловин та провела капітальний ремонт 7 свердловин чинного фонду.

"Системні інвестиції та впровадження новітніх, раніше недоступних в Україні технологій дозволяє нам рік у рік нарощувати газовидобуток та залишатися лідером галузі. За підсумками 2021 року ми встановили новий рекорд з видобутку газу для приватного сектору, а у 2022 році ми плануємо подвоїти наші інвестиції. Це дозволить компанії збільшити видобуток у наступні роки", - прокоментував генеральний директор "ДТЕК Нафтогаз" Ігор Щуров.

У вересні, з випередженням термінів будівництва, компанія ввела в експлуатацію блокову холодильну установку на Мачухському родовищі, а через місяць запровадила першу в Україні інтегровану модель цифрових двійників родовищ, повністю оцифрувавши Семиренківське родовище.

Також "ДТЕК Нафтогаз" першим в Україні застосував глибинні відеокамери для обстеження стовбурів свердловин.

Популярні новини зараз
Ірина Федишин показала найсильнішу зброю, яка здатна врятувати військових з "Азовсталі": "Віримо у чудо" Окупанти рф почали погрожувати своїм дружинам, будуть робити все те, що в Україні: "Настя, я довбо*бом став. Приїду, який є" Автор "Квартал 95" Валерій Жидков зізнався у власному безсиллі: довелося проміняти квартиру на вагон під землею "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще

Як повідомлялося, компанія "ДТЕК Енерго" вперше в Україні застосувала низку цифрових технологій на шахті "Ювілейна" (Дніпропетровська область) з метою підвищення безпеки шахтарів.