Нова Тилігульська вес компанії ДТЕК Ріната Ахметова вироблятиме електроенергію по 2,83 грн/кВт.годину, що на 13% нижче поточних ринкових цін.

Відповідний рівень "зеленого" тарифу встановлено на засіданні НКРЭКУ 25 січня.

На даний момент для нової вес Ахметова встановлено найнижчий "зелений" тариф серед усіх вес країни.

Він встановлений на рівні 8,82 євроцента, що при поточному курсі становить 2,83 грн/кВт.година.

При цьому Оптова ціна-середньозважена ціна на ринку на добу вперед ( РДН) - на 26 січня становить 3,26 грн/кВт.година. До поточної оптової ціни знижка, з якої вес буде продавати електрику, дорівнює 43 коп./кВт.година.

Популярні новини зараз
Святослав Вакарчук розповів, від чого російська армія ніколи не відмиється: "Запам'ятайте цю букву z" Астрологиня Анна Карпєєва розповіла, чи буде удар від Володимира Зеленського по путіну в кінці травня: "Жорсткий струс всьому світу" Ірина Федишин показала найсильнішу зброю, яка здатна врятувати військових з "Азовсталі": "Віримо у чудо" Представник Ізраїлю на Євробаченні ледь не розплакався, коли говорив про Україну: "Тримайтеся, я люблю вас"
Показати ще

Нагадаємо, перша вітротурбіна Тилігульської ВЕС потужністю 6 МВт введена в експлуатацію наприкінці грудня 2021 року. Будівництво станції ведеться в тому числі за рахунок коштів, залучених компанією на в якості" зелених " єврооблігацій.

Електроенергія. Фото: Zik.
Електроенергія. Фото: Zik.
Електроенергія. Фото: Zik.