Перший заступник міністра МВС Євгеній Єнін на своїй сторінці у Facebook розповів, як в Україні підвищують рівень безпеки, готуючи "кадри" до надзвичайних ситуацій та про навчання керівників управлінь цивільного захисту.

"На сьогоднішніх масштабних навчаннях керівники управлінь цивільного захисту відпрацьовували дії в подібних ситуаціях. Згадайте, колись у школі нас вчили, як вести себе у разі військових дій, у разі надзвичайних ситуацій природнього характеру чи техногенного. Але, через непотрібність застосування знань ми змінили ставлення до них", - розповідає Єнін.

За словами Першого заступника МВС ініціювало навчання та залучило до них всі дотичні відомства саме через необхідність нагадати українцям про правила безпеки, а чиновникам - показати, що системи оповіщення про надзвичайні ситуації встановлені не лише для того, щоб "припадати пилом".

"Одне з гострих питань – створення та розвиток кризових центрів в містах України. Такі центри щоденно обробляють інформацію про надзвичайні ситуації та готують стратегії щодо їхнього вирішення і, головне, координують діяльність керівництва. Щоб в регіонах всі до одного чітко знали, як рятувати українців у разі катастроф", - зауважує перший замміністра.

Популярні новини зараз
Українські судді не дали Польщі жодного балу на Євробаченні, Саба Мусіна пропонує звільнити Федишин і компанію Сергій Притула в перший день війни заплатив 10 тисяч гривень за таксі, щоб врятувати сина в Києві: "Плану не було" Представник Ізраїлю на Євробаченні ледь не розплакався, коли говорив про Україну: "Тримайтеся, я люблю вас" Окупанти рф почали погрожувати своїм дружинам, будуть робити все те, що в Україні: "Настя, я довбо*бом став. Приїду, який є"
Показати ще

Євгеній Єнін зазначив, що до всіх голів ОГА в Україні вже звернувся Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, який доручив їм провести перевірку систем оповіщення, місць укриття населення та засобів індивідуального захисту в прогнозованих зонах хімічного забруднення.

"Далі – практична робота в кожному з регіонів і контроль! Люди мають почувати себе в безпеці!", - підсумував Єнін.