«Через аварійну зупинку блоків АЕС додаткове навантаження традиційно лягло на приватні ТЕС»

Аварійну зупинку відразу двох блоків АЕС потужністю 2 ГВт вдалося компенсувати за рахунок підвищеної роботи приватних теплових електростанцій.

Про це повідомив директор енергетичних програм «Центру Разумкова» Володимир Омельченко, пише Главком.

«Через аварійну зупинку блоків АЕС, вже четвертий день поспіль додаткове навантаження традиційно лягло на маневрові потужності – приватні ТЕС. 25 січня – ДТЕК Бурштинська ТЕС перефіксувала роботу блоків №8,9 з Бурштинського енергоострову на ОЕС України. Також додатково буде задіяний 3-й енергоблок ДТЕК Криворізької ТЕС», – повідомив експерт.

За словами Омельченка, 25 січня вперше з початку опалювального сезону, надія на одночасну роботу 14 атомних блоків нон-стоп дала серйозний збій.

Популярні новини зараз
Місячне затемнення 16 травня 2022 року: до чого потрібно бути всім готовим, і чим вразить Володимира Зеленського, прогноз астрологині Сергій Притула в перший день війни заплатив 10 тисяч гривень за таксі, щоб врятувати сина в Києві: "Плану не було" Автор "Квартал 95" Валерій Жидков зізнався у власному безсиллі: довелося проміняти квартиру на вагон під землею Щасливий Ектор Хіменс-Браво "роз'єднав" Григорія Решетника з дружиною, а вони й раді: "Можливо все"
Показати ще

Два блоки Хмельницької та Запорізької атомних електростанцій були виведені в аварійні ремонти. Ще один блок Рівненської АЕС знаходиться в середньому ремонті.

Нагадаємо, 25 січня через дію автоматики від енергосистеми відключений енергоблок №1 Хмельницької АЕС. Також через розгерметизацію трубопровода очікується зупинка енергоблоку №4 Запорізької АЕС. 26 січня блок Хмельницької АЕС був підключений до енергомережі.