Компанія "Клуб Сиру", що належить співвласнику мережі АЗС WOG нардепу Степану Івахіву (група "За Майбутнє"), через тиждень після введення держрегулювання цін на газ, змінила свій КВЕД на виробництво молока, щоб отримати 166 тис.куб. м» соціального" газу за пільговою ціною.

Про це свідчать дані Єдиного реєстру юридичних осіб Міністерства юстиції.

Запис про зміну основного виду діяльності-Кведу - датований 6 січня.

До цього компанія спеціалізувалася на оптовій торгівлі молочними продуктами, яйцями, маслом і жирами (КВДЕ 46.33). Після 6 січня КВЕД був змінений на 10.51-переробка молока, виробництво сиру і масла. Саме КВЕД 10.51 потрапляє під наказ Мінагро про "соціальний" газ"

Згідно з повідомленням Міністерства аграрної політики, на лютий "Клуб Сиру" Івахіва отримав квоту на 166 тис. м3 природного газу за пільгової ціна.

Популярні новини зараз
Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав: "Якщо буду погано працювати..." Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі" Kalush після перемоги на "Євробаченні" вдруге підкорив серця українок своїми почуттями до дівчини: "Цей закоханий погляд" Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню"
Показати ще

Нагадаємо, Міністерство аграрної політики більш ніж в 2,5 рази збільшило список агрокомпаній і агрохолдингів, які в лютому претендують на «соціальний» газ за пільговими цінами.

Всього на лютий потреба всіх 256 компаній в пільговому газі становить 15,69 млн м3. Більше 10% цього обсягу відійде птахофабрикам представника "Слуги народу" в Дніпропетровській області.

Група "За Майбутнє" контролюється Ігорем Палицею - бізнес-партнером олігарха Ігоря Коломойського. Група є головним союзником президентської фракції "Слуга народу «в парламенті, забезпечуючи життєдіяльність так званої»монокоаліції".