Про це свідчать дані Державного реєстру юридичних осіб Міністерства юстиції про бенефіціарних власників компаній.

Видання "Наші Гроші" пов'язувало Хмельницьке ШБУ-56 з депутатом Лабазюком ще в 2017 році, проте до січня 2022 року компанія була оформлена на інших осіб.

Надред Лабазюк оформив контроль над підрядником Укравтодору шляхом купівлі 100% ТОВ «Сток Центр», яке в свою чергу володіє 99,95% Хмельницького ШБУ-56.

За даними "Наших Грошей", у 2021 році Хмельницьке ШБУ-56 увійшло до топ-6 найбільших одержувачів грошей від»великого будівництва".

Компанія заробила завдяки тендерам 5,23 млрд грн, збільшивши виручку в 2 рази. Для порівняння у 2020 році Хмельницьке ШБУ-56 отримало з бюджету на будівництво доріг 2,74 млрд грн

Популярні новини зараз
Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" Чому для Лукашенка невигідна перемога ні росії, ні України: політичне самогубство вже скоєно Головне за 20 травня: посиніння Олі Полякової, "халява" від Lifecell, прощання захисника "Азовсталі" і дискваліфікація Kalush Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу"
Показати ще

Нагадаємо, депутатська група "За Майбутнє" контролюється Ігорем Палицею - бізнес-партнером олігарха Ігоря Коломойського. Група є головним союзником президентської фракції "Слуга народу" в парламенті, забезпечуючи життєдіяльність так званої монокоаліції.