Вона розповіла про гібридні атаки для розхитування ситуації в Україні, яким протистоїть МВС.

Під час круглого столу учасники обговорили шляхи співпраці України та її західних партнерів у контексті чергової російської загрози – потенційно серйозного удару по інтересах НАТО, ЄС та США. Основна частина питань стосувались стримування Російської агресії та зміцнення сектору безпеки України.

“Сьогодні ми у значно краще підготовлені до загроз, у тому числі гібридних, ніж були у 2014 році. Хочу зазначити, що у системі МВС заплановано достатню кількість тактичних занять. Це стосується і посилення боєготовності на північному кордоні, і протидії міграційній кризі. Більш того ми розуміємо, як реагувати та як діяти на різного роду гібридні атаки. Вчорашні затримання стали добрим тому прикладом”, - зазначила Мері Акопян під час свого виступу.

Заступниця міністра внутрішніх справ М. Акопян також висловила сподівання, що до кінця 2022 року інженерно-технічне обладнання об’єктів ділянок Українсько-Білоруського та Українсько-Російського кордону буде виведено на новий рівень спроможності та модернізації. У Державному бюджеті цього року уже закладені відповідні кошти. Крім того, допомога також буде надана партнерами України.

Організаторами конференції виступили Євразійський Центр Атлантичної Ради та Ялтинська Європейська Стратегія. Спікерами круглого столу стали колишні посли США в Україні Джон Гербст, Стівен Пфайфер, Вільям Тейлор та Марі Йованович, колишній посол США у РФ та заступник генерального секретаря НАТО Александр Вербшоу та інші міжнародні експерти.

Популярні новини зараз
Радіти чи плакати: для українців можуть запровадити два тарифи на електроенергію "Війну не виграти, але ще є час": відомий волонтер зробив приголомшливу заяву Доведеться працювати або жебракувати: 60-річні українці можуть залишитися без пенсії Ви переплачуєте космічні суми: українцям розповіли про фатальні помилки лічильників
Показати ще