Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, про це ректор Київських духовних шкіл єпископ Сильвестр (Стойчев) розповів в ефірі передачі «Недільне слово» на телеканалі UkrLive.

Архієрей сказав, що з погляду християнина сенс життя подвійний.

«У широкому розумінні він означає спасіння для всіх, хто живе відповідно до християнського вчення. Але в приватному, індивідуальному розумінні сенс життя пов'язаний з особистими особливостями кожної людини. Люди різні і крім загального сенсу є ще індивідуальний, пов'язаним з особистими талантами, смаками, уподобаннями, характером і схильностями та багатьма іншими факторами, що визначають нас як індивідуумів», - пояснив єпископ Сильвестр.

Ректор КДАіС перерахував теорії сенсу життя, які пропонує світ поза християнством.

«Серед них задоволення, яке проповідували ще давні філософи як єдину мету існування. Це і вдосконалення себе, своїх талантів, наприклад, бути досконалим письменником, філософом, музикантом. Також сенсом життя пропонується набуття чеснот, наприклад, мудрості чи мужності. І якщо сенс у задоволенні відкидається християнством, то самовдосконалення та чесноти багато в чому прийнятні, але не вичерпні. Бо сенс життя ще в тому, щоб наслідувати християнське вчення, любити ближніх», - продовжив владика.

Популярні новини зараз
Тікати вже немає куди: які види повісток можуть отримати Україна під час мобілізації Покаявся і пішов додому: суд виправдав нардепа Володимира Гевко за недекларування мільйонного майна "Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..."
Показати ще

Сенс життя християнина - щодня в кожній ситуації залишатися та бути християнином, наголосив ієрарх УПЦ.

«Скільки знаємо прикладів, коли людина говорить про найвищі категорії, а вдома веде себе гірше за язичника. Бути християнином треба завжди - кожну хвилину, кожну секунду нашого життя. І тільки тоді наша свідомість і життя наповнюються усвідомленням того, що дійсно реалізуємо великий заклик: «Будьте святі, бо Господь Бог ваш святий»», - підсумував єпископ Сильвестр.