Про це свідчать підсумки тендеру Служби автомобільних доріг Закарпатської області, що пройшов на ProZorro.

Крім ПБС в тендері брала участь ще одна компанія-ШБУ-77. Різниця між ціновими пропозиціями двох фірм знову виявилася нижче 1%.

Нагадаємо, компанія ПБС оточення Коломойського в 2021 році отримала з державного бюджету завдяки тендерам «великого будівництва» 7,9 млрд грн.

Компанія ПБС увійшла в ТОП-4 найбільших вигодонабувачів «Великого Будівництва». За даними ЗМІ, ТОВ "ПБС" записано на працівницю курорту "Буковель" Іванну Непік.

Крім ПБС ще одним фаворитом "великого будівництва«, близьким до Коломойського, є компанія Хмельницьке ШБУ-56, що належить депутату "За Майбутнє" Сергію Лабазюку. Ця компанія в 2021 році за даними "Наших Грошей", заробила на "Великому будівництві" 5,23 млрд грн, що в 2 рази більше ніж роком раніше.

Популярні новини зараз
Дружина Віталія Кличка Наталія засвітилася в компанії молоденького музиканта: готується до чогось особливого Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися" Кирило Буданов пояснив, чим закінчиться війна в Україні Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса
Показати ще