Оригінал на сайті Medium

Цинічна і брехлива українська влада на чолі з Зеленським скаржиться, що з України вивели 12,5 млрд дол. на тлі чуток про можливе російське вторгнення. По-перше, ці чутки сама українська влада і породила, а по-друге, вони самі ж виводять накрадені гроші за кордон. ЗМІ повідомляють, що віце-президент Єрмак нещодавно купив квартиру в Лондоні. Готуються тікати з країни. А скільки таких випадків ще не стали надбанням громадськості? Скільки влада Зеленського за останній місяць вивела з країни?

А виводити гроші в офшори Зеленський і його оточення вміють дуже добре. Як показали Pandora Papers, Зеленський ухилявся від сплати податків шляхом махінацій з офшорами під час перебування главою "кварталу", а після обрання президентом отримував від своїх компаній роялті і дивіденди.

І виводити сьогодні у Зеленського є що. "Велике будівництво" - дуже прибуткова тема для президента. Його "гаманці", як той же Трухін, возять відкати з "Великого будівництва" в сумках. І якщо у Трухіна в багажнику валялися 150 тис. дол., уявіть, скільки таких відкатів стікається на Банкову. Не дивно, що на квартири в Європі вистачає не тільки Зеленському, а й Єрмаку, Шефіру та іншим поплічникам режиму.

У Зеленського прекрасно розуміють, що "зелена" влада скоро впаде, а тому намагаються врятувати накрадене, вкладаючи його в нерухомість на Заході, виводячи мільйони доларів в офшори.

Популярні новини зараз
Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Якщо Зеленський не боїться, в чому він намагається переконати українців через свої ролики, нехай просто поверне свої (накрадені) гроші в Україну. Покаже приклад, так би мовити. Але цього не буде, тому що Зеленський дуже боїться. Він боїться Путіна, Медведчука, праворадикалів, масових протестів. Самий боягузливий президент в історії країни, який до того ж нічим не займається, тільки лише збереженням особистої влади.

Але для порятунку України краще, якщо ця нікчемна, брехлива і злодійкувата влада впаде якомога швидше. Поки не почалася справжня війна, а економіка остаточно не перетворилася на руїни.

Анна Шушкевич