Про це на з’їзді заявив голова виконавчого комітету партії Артур Палатний.

«Вже сьогодні ми готові діяти як потужна всеукраїнська сила, пропонувати рішення та брати на себе відповідальність. Своєю роботою ми доведемо, що «УДАР» гідний стати головною командою України», - сказав він.

За його словами, в основу партії «УДАР» входять народні та місцеві депутати, міські голови та лідери самоврядування, експерти, підприємці, ветерани та волонтери.

«Активна розбудова регіональних команд по всій Україні ще продовжується і ми запрошуємо всіх патріотичних, професійних, порядних українців приєднуватись. Небайдужі громадяни можуть також брати участь у роботі партії завдяки проекту «Українська команда УДАРу», навіть формально не вступаючи в партію. Фактично це платформа, на якій кожен українець може долучитись» - зазначив Артур Палатний.

Як наголосив Палатний, партія вже підготувала план дій виходу країни із кризи:

Популярні новини зараз
Субсидії, зарплати та пенсії: які зміни принесе українцям лютий Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах Поліція прийшла до нелюдів, які публічно глумилися над дівчатами: покарання за каламутні схеми та вечірки не за горами Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..."
Показати ще
  • «Економічний план дій: Захист. Безпека. Розвиток».
  • «З сильним лідером, з сильною командою, з потужною програмою перетворень, «УДАР» готовий брати на себе відповідальність за ситуацію в країні», - сказав Артур Палатний.