Про це заявив народний депутат Ярослав Железняк.

«Слуги народу» пробили фінт ушами, вони взяли старого голову податкової міліції, призначили головою цього нового органу і весь штат податкової міліції в 80 з чимось відсотків перевели до цього органу. Ці всі обшуки йдуть за участю Бюро економічної безпеки. Але це податкова міліція. Один орган – це ДБР у Єрмака, а інший орган тиску – це Бюро економічної безпеки. І они зараз виключно роблять те, що направляють ці два відомства для того, щоб тиснути на бізнес», - розповів Железняк у ефірі телеканалу «Україна 24».

За його словами, репресії щодо бізнесу матимуть негативні наслідки як для економіки країни в найближчий час, так і в довгостроковій перспективі, адже інвестори оминатимуть Україну.

«Одна із головних проблем, чому вони не хочуть працювати або інвестувати в Україну – це прямо цитую – «репресивні дії правоохоронних та податкових органів», - наголосив Железняк.

Раніше експерт Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин наголосив: нинішнім представникам влади кварто пам’ятати, що вони не вічні, і припинити тиск на чесний бізнес за принципом «друзям – все, ворогам - закон».

Популярні новини зараз
Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року Подумайте двічі, перш ніж об'їдатися на Новий рік: чим шкідливий та корисний оселедець Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання
Показати ще

Нагадаємо, на початку року прокуратура заблокувала рахунки самого потужного підприємства України з іноземними інвестиціями – «Арселор Міталл Кривий Ріг», за вимогою податкової служби. У компанії висловили обурення ситуацією і звернулися до суду, який ухвалив рішення на користь компанії.

Проте вже через місяць представники СБУ, БЕБ та Офісу генпрокурора провели обшуки на гірничо-збагачувальних підприємствах групи Метінвест у Кривому Розі, за тими ж вимогами податкової служби. У ході обшуків вилучили комп'ютерну техніку, через що частково була зупинена господарська діяльність підприємств.