Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це YouTube-каналу «Православная Церковь» розповів благочинний другого Дарницького благочиння Української Православної Церкви, настоятель храму праведного Іоанна Кронштадтського протоієрей Нестор Коломієць.

За словами священника, незважаючи на те, що немає чітких церковних правил щодо носіння хреста, це давня традиція для кожного православного християнина, яка свідчить про любов до Бога.

«Багато людей хрещених і навіть деякі віруючі, не носять натільний хрест, кажуть, що натирає ланцюжок. Часто це відмовки. Адже якщо людині скажеш, що необхідно носити якийсь апарат для забезпечення життєдіяльності, вона не нарікатиме і не говоритиме, що він заважає. Носіння хрестика може у перші якісь дні або години бути незвичним, але якщо ми розуміємо, що це знак нашої любові до Бога, прихильності до Православної віри, то будемо носити його з радістю та гордістю», - пояснив отець Нестор.

Священник наголосив, що натільний хрест не є просто прикрасою: він нагадує, що людина живе для Христа.

Популярні новини зараз
Ціни на газ від постачальників на лютий: який тариф пропонують українцям Організатор п'яних вечірок щасливий, що став популярним: "В 19 років твій *бальник знає вся країна" Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще

«Хрест - знак нашої вірності Богу, відганяє від нас нечисту силу. Демони, бачачи знамення Хреста, розуміють, що людина пам'ятає про Бога, живе з Богом», - сказав отець Нестор Коломієць.

Він порівняв значущість хреста для православних із традицією носіння обручок подружжям, як символу єдності та вірності, і закликав завжди носити натільний хрест.

«Хрест має бути символом нашої віри та любові до Бога. Він нагадує нам про те, що ми є християнами і покликані розіп'яти свої пристрасті з Христом, померти для гріха і жити для Бога», - підсумував священник.