Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності поставив ряд незручних запитань до голови ДБР, голови НПУ та Офісу Генерального прокурора.

"Стається ДТП, приїзджає новостворена патрульна поліція, чи реформована. Одна у них функція – прибути на місце події. Коли побачив: охороняти місце події, надати медичну допомогу, і третє – розблокувати рух. Крапка. Більше повноважень немає. Я не розумію, чому немає справи по цій ситуації», - ставить запитання Мамка під час провохоронного комітету. Він здивований, як відбувалося документування та розвиток фіксування цього скандального ДТП.

«Що мала б зробити слідчо-оперативна група, якщо бачить, що ходить так званий «спец.суб’єкт»? (мається наузваі Трухін – ред.) Інформувати керівництво: офіс Генерального прокурора та ДБР. Чи було інформування після цієї події цих державних органів? Якщо було, то чому нікого не було від них делеговано на місце? Відкрите питання для мене», - каже Мамка.

У депутата виникло багато питань до відео, на якому видно, що поліцейські зовсім не сприяли розвитку подій. Адже депутат Трухін спокійно переміщався де хотів і як хотів, що може поставити під сумніви майбутні результати досліджень.

Популярні новини зараз
Десть років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Не капуста, а "золото": супермаркети різко підняли ціни на овоч, заплатити доведеться на 40% більше Володимир Зеленський взявся за Андрія та компанію з Івано-Франківська, який знущався з українок: "До 7 років в'язниці" Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити
Показати ще

«Полісмени охороняли так, що господін Трухін лазив по всій машині і якого результата від мелкулярної експеертизи ми можемо мати? Та ніякого. Сліди ДНК будуть по всьому транспортному засобу. Чи вилучили на місці події одяг? А по наказу 1395 – поліцейський повинен, коли оглядає на стан здоров’я і викликає швидку, має перевірити на алкоголь. Чи було це освідування? Якщо не було, то хто відмовився? Невідомо. Після цього складається спец. Повідомлення, яке й лягає на стіл міністру і до цього спец.повідомлення існують доповнення.

Мамка звернувся і до представників ДБР та Прокуратури та Нацполу. Чому внесені відомості до ЄРДР не змусили працювати слідчих, які б мали отримати за запитом усі необхідні для справи відеоматеріали.

«А чому слідчий Нацполіції не включився терміново і не вилучив відео з бодікамер, які перебували в основній базі за рішення командира», - запитує Мамка.

Більше можна подивитися за посиланням.