Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви про це сказав керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич).

«Страх – це вбивця життя. Коли він міцно осідає в серцях, люди моментально втрачають суть того, що відбувається. У них все валиться з рук, думки перебувають у постійному хаосі, а відчай змінюється новим розпачем. Назвати такий стан повноцінним життям дуже складно. Більше того, воно веде до справжнього саморуйнування - як на рівні окремої людини, так і цілої держави», - зазначив митрополит Антоній.

Владика наголосив, що внаслідок панічних настроїв руйнується не лише душевний мир всередині кожної людини, а й засади благополуччя суспільства.

«Зараз над нашими головами проноситься хвиля чергових чуток та припущень. Це відбувається у вкрай непростий період, коли нам доводиться мати справу з цілою низкою серйозних проблем у різних сферах життєдіяльності суспільства. З огляду на цей аспект, можна сміливо сказати - піддатися паніці і зневірі означає зіграти проти себе. Зіграти проти мирного стану душі, суспільної стабільності та добробуту нашої спільної Вітчизни», - сказав керуючий справами УПЦ.

Він звернув увагу, що слідування маніпуляціям та зайва тривожність завжди віддаляє людину від Бога.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень з 6 по 12 лютого для всіх знаків Зодіаку: Водолії відпочинуть на всю, а Діви просунуться кар'єрою Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

«Бог ніколи не залишає тих, хто сподівається на Його милість та захист. У цьому контексті мені згадуються прості і водночас глибокі слова преподобного Паїсія Святогорця: «Поводься просто і з повною довірою до Бога. Покладаючи на Бога своє майбутнє і свою надію, ми певним чином зобов'язуємо Його допомогти нам. Знаєте, як усе змінюється, якщо мати довіру до Бога? Мати Бога своїм союзником - чи жарт? Для Бога немає скрутних ситуацій, Йому неважко знайти вихід із будь-якої ситуації. Для Бога все просто…», - нагадав владика.

Керуючий справами УПЦ закликав вчитися завжди почуватися в руках Бога.

«Тоді в наших серцях ніколи не знайдеться місця для страху, паніки чи зневіри. Оскільки вони будуть заповнені любов'ю до Господа та впевненістю у завтрашньому дні», - підсумував митрополит Антоній.