Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це YouTube-каналу «Православна Церква» розповів викладач Київської духовної академії та семінарії архімандрит Дамаскін (Лебідь).

«У Православній Церкві прийнято освячувати святу воду. Ця свята вода називається «агіасма», тобто «велика святиня»», - розповів отець Дамаскін.

Священик зазначив, що свята вода має цілющі властивості, вона може лікувати недуги людей та душевні хвороби.

«Ця вода довго не псується, зберігаючи свою цілющу силу. Багато прикладів, коли після тривалого зберігання, відкривають воду, освячену в день Хрещення, і вона залишається такою ж свіжою, як джерельна вода. Це ще раз підкреслює велику святість цієї води. Християни намагаються вживати її щодня натще, особливо коли хворіють, щоб зцілитися», - пояснив викладач КДАіС.

Популярні новини зараз
Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче
Показати ще

Свята вода важлива для кожного християнина, зазначає священик.

«Святою водою людина зцілюється, святою водою освячується житло, місце роботи та предмети. Все в житті християн освячується святою водою», - підсумував архімандрит Дамаскін (Лебідь).