Про це заявив економічний експерт Віктор Скаршевський у себе на сторінці в Facebook.

«В умовах постійного зростання ціни газу на світовому ринку Україні потрібно збільшувати видобуток, а не збирати в бюджет побільше грошей «тут і зараз». В цілому, ініціатива Гетманцева призведе, в кінцевому підсумку, до зменшення можливостей збільшення власного видобутку газу і збільшення його імпорту, тобто до ще більшої енергозалежності", - повідомив експерт.

Він зазначив, що вимивання грошей видобувних компаній негативно відіб'ється на рівні інвестицій в нарощування видобутку. В історії України вже був момент, коли ставки ренти на газ досягали 70% – частина 2014 і весь 2015 рік.

В результаті цього країна на два роки повністю заморозила інвестиції у видобуток газу, нагадав експерт.

Нагадаємо, 9 лютого в Раді зареєстрували законопроект, яким пропонується збільшити ренту на видобуток газу до рекордних за всю історію країни 69%.

Популярні новини зараз
Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки
Показати ще