Про це заявила депутат від Партії «європейська солідарність» Іванна Климпуш-Цинцадзе в ефірі телеканалу "Україна24".

"Те, що робить сьогоднішня влада, вони пропонують збільшувати цю залежність від російського видобутку газу, всупереч всім заявам, про які вони говорять таким чином. Вона замовчує про те, що є безумовна, пряма, безпосередня кореляція між збільшенням цього додаткового податку і цінами, які будуть змушені платити українці за видобутий внутрішній український газ», - сказала вона.

Климпуш-Цинцадзе зазначила, що попередній парламент навпаки встановлював низькі рентні ставки для стимулювання видобутку газу і зниження залежності від Росії.

Вона вважає, що прийняттям законопроекту про збільшення ренти на видобуток газу уряд хоче врятувати НАК "Нафтогаз України«, яка знову стала»бюджетною дірою".

Нагадаємо, 11 лютого Кабмін зареєстрував законопроект, який передбачає збільшення ренти на видобуток газу до рекордних за всю історію країни 74%.

Популярні новини зараз
Українців закликають зробити запаси води: нова проблема Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати Синоптики розповіли, що відбуватиметься з погодою до кінця місяця: готовий має бути кожен "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік
Показати ще

Раніше, 9 лютого, в Раді зареєстрували законопроект, яким пропонується збільшити ренту на видобуток газу до 69%.

В Асоціації газовидобувачів попередили про ризик зупинки видобутку газу через різке підвищення податків і загрозу повернення до газової залежності від Росії.