Акціонери Групи "Метінвест" Рінат Ахметов і Вадим Новинський відвідали будмайданчик першого в країні приватного технічного вузу "Метінвест Політехніка".

Як повідомляє прес-служба групи компаній, на цей час всі будівельні роботи в активній фазі, в них задіяні понад 150 осіб.

На сьогодні завершено найбільш трудомісткий етап будівництва "Метінвест Політехніки" - зведена частина будівлі, яка знаходиться нижче підлоги першого поверху, змонтовані перші сталеві конструкції.

Головний корпус університету буде 12-поверховим, там розмістять навчальні класи, бібліотеку та надсучасні лабораторії, на даху облаштують терасу. Також будують сучасний гуртожиток для майбутніх студентів. Поруч побудують спорткомплекс. На території студмістечка висадять дерева і чагарники.

Вуз відкриє свої двері для студентів у вересні 2022 року. Вже зібрані висококваліфіковані викладачі, розроблені сучасні освітні програми та отримані ліцензії від Міносвіти. Студентів навчатимуть за дев'ятьма затребуваними спеціальностями.

Популярні новини зараз
Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Гендиректор "Метінвесту" Юрій Риженков впевнений, що будівництво вузу - це історія про патріотизм і вибір своєї країни для життя і роботи.

"Тут навчатимуться кращі студенти з усієї України. Ми в цьому впевнені. "Метінвест Політехніка" - заявка на майбутнє, сигнал про те, що група "Метінвест" в Україні всерйоз і надовго. Цими інвестиціями ми говоримо про свою впевненість у стабільності та розвитку нашої України", - заявив Риженков.

А ректор "Метінвест Політехніки" Олександр Поважний переконаний, що університет зобов'язаний стати центром креативної науки і великих досягнень.