Про це заявив народний депутат Сергій Соболєв.

«Від того, що почали бити по великих міжнародних компаніях, наших компаніях, буде створення додаткових робочих місць? Ні, це створення проблем. І скорочення нових робочих місць», - зазначив Соболєв у ефірі телеканалу «Україна 24».

За його словами, підвищення фіскального навантаження на підприємців та тиск на них з боку правоохоронних органів, які тероризують бізнес перевірками, змушують підприємців та інвесторів тікати з країни, а значить українці втратять тисячі робочих місць.

«Коли в новій податковій реформі обкладання додатковим податком українського яйця, української яловичини – це створення нових робочих місць? Ні, це неправда», - наголосив Соболєв.

На його думку, українці мають оцінювати ефективність кожного президента чи прем’єра України виключно по тому, скільки нових робочих місць для українців він створив.

Популярні новини зараз
Де купити живу ялинку у Києві? Українці дізналися, коли розпочнуться новорічні ярмарки з лісовими красунями Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту
Показати ще

«Ключове питання, по якому оцінюється будь-яка влада, і кожен новий президент, прем’єр, який приходить, повинен сказати: за мою каденцію буде створено мільйон робочих місць, два мільйона робочих місць. Оцінюйте по цьому будь-яку особу. А не по безоплатних смартфонах, додаткових перевірках чи будь-чому іншому», - наголосив Соболєв.

Раніше народний депутат України, член комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Вікторія Гриб заявила, що фіскальний тиск влади на бізнес призведе до погіршення інвестиційного клімату в країні та краху економіки.

Водночас інвестаналітик Сергій Фурса заявив, що блокування роботи "АрселорМіттал" - це ганебна історія, про яку говоритимуть на міжнародних зустрічах, зокрема у Давосі.

Нагадаємо, 4 січня, Офіс генпрокурора заарештував банківські рахунки найбільшого українського металургійного комбінату "АрселорМіттал Кривий Ріг" на виконання рішення Шевченківського суду від 30 листопада 2021 року за позовом Державної податкової служби. У компанії зазначили, що судова справа за позовом ДПА стосується «підходу до розрахунку ренти», і окружний адміністративний суд прийняв 4 листопада сторону «АрселорМіттал».

Пізніше, 1 лютого представники Служби безпеки України, Бюро економічної безпеки (БЕБ) та Офісу генпрокурора провели обшуки на гірничо-збагачувальних підприємствах групи Метінвест у Кривому Розі через нібито податкові порушення. У ході обшуків було вилучено комп'ютерну техніку, частково зупинено господарську діяльність підприємств.