Через ініціативи Голови Комітету податкової, митної та фінансової політики ВР Данила Гетьманцева кількість виборців президента Володимира Зеленського зменшиться мінімум на 3 мільйони осіб. Про це заявив економіст Михайло Кухар, коментуючи тиск влади на бізнес.

"Те, що витворяє податковий комітет ВР, ми називаємо «податковою антиреформою». Терор триває, бізнес-клімат погіршується колосально. Верховенство права у нас не існує«, - заявив він в ефірі телеканалу»Україна 24".

За його словами, влада звинувачує протести ФОПів під Радою в тому, що вони куплені, але насправді це аж ніяк не так.

"Партія влади кричить: "Фопівці куплені!" Тобто, люди з усіх областей приїхали мерзнути за 1 тис. грн? Вони кажуть: "Фопівці – це схематозники, потрібно їх знищити!" Але я впевнений, що" схематозники" якраз під Радою не мерзнуть. Туди приїхали ті, у яких бізнес вбивають!» - підкреслив Кухар.

Популярні новини зараз
"Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

За його підрахунками, через податкові реформи кількість прихильників влади зменшиться мінімум на три мільйони, адже саме стільки ФОПів постраждали від ініціатив Гетьманцева.

«Це 3,2 мільйона голосів, які Гетьманцев відібрав у Зеленського. І вони всі стоять під ВР. При цьому Гетьманцев хоче зібрати грошей до бюджету з цих людей 2-3 млрд.грн. А знаєте, наскільки бюджет перевиконано минулого року? На 70 млрд. тобто, в умовах 70-мільярдного перевиконання бюджету він відібрав у президента 3 мільйони голосів, щоб зібрати 2-3 млрд. грн? Це величезний макроекономічний і Політологічний абсурд!» ,- резюмував Кухар.

Раніше член наглядової ради компанії "Житомирські ласощі" Денис Долинський заявив, що влада в особі податкових і правоохоронних органів оголосила війну бізнесу в Україні, через що з країни біжать інвестори і навіть спекулятивний капітал.

У свою чергу народний депутат Ярослав Железняк заявив, що перевірки під час карантину заборонені. А це означає, що влада порушує українське законодавство, насилаючи податкову службу і Беб на підприємства.