Про це заявив економіст Андрій Блінов.

"Підвищення ренти, звичайно, по-перше, не стимулює внутрішній видобуток. По-друге, воно збільшує вартість газу. І відповідно це чинить додатковий інфляційний тиск", - сказав він.

Блінов підкреслив, що в разі збільшення ренти на газ внутрішній видобуток в Україні буде знижуватися.

«Мені здається, що в даному випадку це такий дуже сильно проінфляційний фактор і фактор, який не буде направлений на поповнення саме фізичного ресурсу газу, досить сильно бракує і що значною мірою призводить до того, що у нас на сьогоднішній день промислове споживання газу скорочується, і це відповідно відбивається на можливості української промисловості виробляти свій продукт», - підсумував він.

Нагадаємо, 11 лютого Кабмін зареєстрував законопроект, який передбачає збільшення ренти на видобуток газу до рекордних за всю історію країни 74%.

Популярні новини зараз
Де купити живу ялинку у Києві? Українці дізналися, коли розпочнуться новорічні ярмарки з лісовими красунями Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері Авдєєв день 2 грудня: не виходьте на вулицю та викиньте посуд із тріщинами, суворі заборони та традиції Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень
Показати ще

В Асоціації газовидобувачів попередили про ризик зупинки видобутку газу через різке підвищення податків і загрозу повернення до газової залежності від Росії.