Про це заявив міністр енергетики Герман Галущенко, його слова цитує видання "Сьогодні".

"Зараз ми можемо не імпортувати, ми ніяким чином не залежні від імпорту", – заявив голова відомства.

Міністр наголосив, що до сьогодні в енергосистемі працювали всі 15 атомних енергоблоків, які через теплу погоду були розвантажені на 1400 МВт.

Галущенко зазначив, що міністерство повністю підготувало всі заходи для роботи енергосистеми в ізольованому режимі.

Нагадаємо, імпорт з Білорусі в умовах роботи всіх 15 енергоблоків АЕС призвів до розбалансування енергосистеми та обвалу цін на гуртовому ринку електроенергії. Через це системний оператор вивів у резерв десятки блоків ТЕС.

Популярні новини зараз
Стартували нові державні виплати: мільйони українців отримають допомогу В школах запровадять нові правила поділу класів: що зміниться Соціальні виплати скасують: українців чекає нова реформа — кого залишать ні з чим Грошей не буде: пенсіонерам скасували популярну доплату
Показати ще

Компанія "Донбасенерго" заявила, що через обвал цін може зупинити роботу в березні-квітні та оголосити про банкрутство.