Підвищення ренти на газ призведе до падіння обсягів власного видобутку, що автоматично посилить залежність України від Росії.

Про це заявив політолог Кирило Сазонов в ефірі телеканалу "Україна 24", пише Сегодня.

"Законопроєкт дуже шкідливий. Що потрібно робити, щоб розвивалася будь-яка галузь? Спрощувати адміністрування та знижувати податки. Ну, підвищимо ми ренту і що в результаті? Більше грошей? Ні, ми отримаємо менше газу", – повідомив Сазонов.

Він наголосив, що для розвитку газодобувної галузі та збільшення обсягів видобутку потрібно навпаки знижувати податки.

"Якщо ми видобуватимемо більше газу, то купуватимемо у себе за гривні свої робочі місця – все. Знижувати його видобуток не можна, а збільшення податків – це зниження роботи галузі. Звичайно, це залежність від Росії", – повідомив політолог.

Популярні новини зараз
"Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт Гороскоп на лютий-2023 для всіх знаків Зодіаку: таємне кохання Тельців, труднощі Раків та небезпечне 23 число для Козерогів Донька "міністра війни" Шойгу показала, за що помирають мобіки: шикарні тусовки та відпочинок у Дубаї
Показати ще