Компанія Хмельницьке ШБУ - 56 народного депутата Сергія Лабазюка виграла тендер на ремонт дороги в Хмельницький області на суму 2,3 млрд грн.

Про це свідчать результати тендеру на Prozorro.

Фірма нардепа Лабазюка за умовами тендеру 30% Суми або понад 700 млн грн отримає авансом. Решту суми після виконання робіт.

Крім Хмельницького ШБУ - 56 в тендері брала участь тільки дві компанії – «Автострада» «Техно-Буд-Центр».

Сергія Лабазюк входить до складу групи «За майбутнє», яка орієнтується на олігарха Ігоря Коломойського. Лідером групи є бізнес-партнер олігарха Ігор Палиця.

Популярні новини зараз
В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Нагадаємо, компанія Хмельницьке ШБУ - 56 в 2021 році, за даними «Наших Грошей», заробила на «великому будівництві» 5,23 млрд грн, що в 2 рази більше ніж роком раніше.

Ще одна компанія, близька до Ігоря Коломойського, ТОВ ПБС в 2021 році отримала з державного бюджету завдяки тендерам «великого будівництва» 7,9 млрд грн.

Компанія ПБС увійшла в ТОП-4 найбільших вигодонабувачів «великого будівництва». За даними ЗМІ, ТОВ "ПБС «записано на працівницю курорту» Буковель" Іванну Непік.