Звернення і фото він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

«Україно, зараз відбуваються чи не найважчі часи для нашої неньки! Територія України піддається вторгненням ворога з усіх сторін. Ми вже відчули обстріл з ворожих вертольотів, побачили спалахи снарядів та почули шум російських танків. Війська ворога намагаються якомога сильніше злякати та дезорганізувати кожного з нас, вони хочуть паніки та суцільного хаосу народу. Але це не так просто для них! Наш народ показує силу та характер, ми діємо злагоджено та швидко, ми думаємо тверезо та оперативно.

Щохвилини ми спостерігаємо за новинними ресурсами, ми чуємо тисячі обіцянок від світових лідерів, але справжні захист та оборона залежать лише від наших солдатів та активних громадян», - зазначив Палатний.

Він наголосив, що чоловіки, які втекли з України, не матимуть тут майбутнього.

«Останні кілька днів Збройні Сили України цілодобово відстоюють цілісність нашої території та життя наших громадян. Тисячі людей вийшли на захист держави, відклавши в сторону все своє попереднє життя задля світлого та вільного майбутнього. Пам‘ятайте, всі псевдопатріоти чоловіки, що якнайшвидше втікали задля очікування мирних часів на світових курортах, будуть віддані під трибунал. Чи є в них майбутнє в Україні? Ні!», - додав керівник виконкому «УДАРу».

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Він переконаний, що Україна зможе вистояти і перемогти.

«Чи є майбутнє в самої України? Безперечно так і ще раз так! Наша держава - нездоланна, наш народ - незламний! Україна підніметься з колін і розквітне. Наші сім‘ї знову знатимуть, що таке щасливе і мирне життя, наші діти матимуть неабияке майбутнє, ми постанемо героями перед усією світовою спільнотою! Українці, це є НАША земля, НАША країна, НАША Батьківщина! Україна - наш дім і ми відстоюватимемо його до кінця, до останнього патрону! Слава Україні!», - підсумував Палатний.