Сьогодні протягом дня волонтери приготували сім відер вареників та 15 літрів голубців. Це все передали у Хмельницький обласний ліцей разом з консервами, одягом, матрацами та засобами гігієни.

Харків мужньо тримає оборону! Особовий склад інспекції бере участь у чергуваннях біля житлових будинків. Крім того, фахівці ДЕІ надають прихисток громадянам, яких позбавив домівки «русский мир».

Працівники Держекоінспекції у Львівській області у своїх громадах та при штабах самооборони виготовляють маскувальні сітки для Збройних Сил України, долучаються до збору коштів для потреб ЗСУ та допомоги переселенцям; беруть участь в облаштуванні приміщень у навчальних закладах для приймання переселенців, звозять харчі, медикаменти, засоби особистої гігієни, постільні набори, ковдри, подушки, одяг; готують гарячу їжу та напої для жінок та дітей, що очікують в чергах на кордоні.

Популярні новини зараз
ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати Гроші змусять повернути державі: українців попередили Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Наш колектив рішуче налаштований захищати своє, тому заздалегідь готує «гостинці» для непроханих гостей – коктейлі молотова.

Слава Україні!