Про це повідомили в прес-службі компанії.

"Ситуація ускладнена бойовими діями. Через це наші бригади не можуть дістатися до місця пошкоджень мереж. Ремонтні бригади оперативно відновлять електропостачання всіх клієнтів, що лишаються без світла, як тільки отримають необхідні дозволи на проведення ремонтних робіт від Збройних сил України", - повідомили в компанії.

В Донецькій області спеціалісти компанії відновили електропостачання в 29 населених пунктах. Без світла лишаються 80 населених пунктів, в тому числі значна частина міста Маріуполь.

Ремонтні бригади ДТЕК готові відновили електропостачання як тільки отримають дозвіл ЗСУ, пояснили в прес-службі.

В Київській області відновлено електропостачання для 23 тис. клієнтів в 36 населених пунктах. Без світла лишаються 50 населених пунктів. Ремонтні бригади ДТЕК чекають на дозвіл ЗСУ для проведення відновлюваних робіт.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати Синоптики розповіли, що відбуватиметься з погодою до кінця місяця: готовий має бути кожен Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд
Показати ще