Працівники ДТЕК Запорізька ТЕС долучилися до оборони Енергодару від російських окупантів. Про це повідомляє пресслужба ДТЕК Енерго.

«Працівники ДТЕК Запорізька ТЕС приєдналися до оборони Енергодару. Енергетики разом з іншими захисниками міста стають на захист його мешканців», – повідомили в компанїі.

Енергетики разом з місцевими жителями і працівниками АЕС організували блокпост і перекрили під’їзди до міста. По всьому Енергодару містяни запустили патрулі для підтримання правопорядку.

«Для цього підприємство забезпечило спецодяг, станцією було надано речі для облаштування блок-постів. Енергетики беруть участь у патрулюванні міста, чергують на блок постах. Інші працівники зайняті збором їжі та теплих речей для захисників міста», – повідомили в компанії.

Нагадаємо, Енергодар є містом-супутником найбільшої в Європі Запорізької АЕС. В місті також працює одна з найбільших в України теплових електростанцій – ДТЕК Запорізька ТЕС.

Популярні новини зараз
Відключення електроенергії: українців попередили до чого готуватися, терор не минув безслідно Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати
Показати ще