Незважаючи на жорсткі бойові дії, критична інфраструктура Укртелекому продовжує працювати. Національна транспортна мережа забезпечує зв’язок. Послуги фіксованого доступу до інтернету та телефонії надаються в усіх областях України.

Через пошкодження у ході бойових дій магістральних ліній у Житомирській та Запорізькій областях абоненти 12 обласних центрів відчувають зниження швидкості доступу до інтернету. Це Херсонська, Рівненська, Житомирська, Хмельницька, Тернопільська, Вінницька, Запорізька, Миколаївська, Львівська, Івано-Франківська, Волинська та Закарпатська області. Пріоритет інтернет-доступу в цих областях надається сервісам ЗСУ, органам державної влади та соціальній інфраструктурі. Фахівці компанії докладають максимальних зусиль для відновлення пошкоджених ділянок магістралі. Просимо абонентів у цих областях з розумінням ставитися до цієї складної ситуації.

Продовжуються незначні обмеження міжнародного інтернет-трафіку через пошкодження елементів нашої інфраструктури. Фахівці компанії активно працюють над подоланням цього обмеження в найближчі 1-2 доби.

Звертаємо увагу, що послуги фіксованої телефонії не зазнають жодних обмежень і доступні для абонентів.

Майже 70% регіональних вузлів зв’язку працюють. Доступ до інших неможливий через довгу відсутність електропостачання або руйнування інфраструктури. Сьогодні вранці в одному з райцентрів Миколаївської області наш співробітник одразу після жорсткого артобстрілу, під час якого було в тому числі повністю зруйновано його будинок (дякувати Богу, він з родиною був в укритті), забезпечив роботу вузла зв’язку від генератора, оскільки електропостачання було перервано. Це дозволило одразу повернути можливість користуватися телефоном у майже 1200 оселях та користуватися інтернетом (за наявності електропостачання на роутері) майже 800 абонентам.

Популярні новини зараз
Масований залп: скільки ракет може випустити держава-терорист наступного разу Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук" Як схуднути за місяць на 5 кг без спорту? Прості поради, щоб зустріти Новий 2023 рік в ідеальній формі
Показати ще

Працюючи в таких умовах, наші технічні фахівці тримають зв’язок. Тримаємося разом