Він виклав звернення на своїй сторінці у Facebook.

«Хочу висловити велику подяку від усієї нашої команди меру Чернігова Владиславу Атрошенку! Він день і ніч у місті, він зі своєю громадою, навіть у темні часи. Чернігів переживає дуже важкий момент в своїй історії. Окупанти руйнують будинки та площі, винищують інфраструктуру, вбивають людей», - написав Палатний.

Він наголосив на тому, що Україна переможе.

«Владислав Анатолійович, дякуємо вам за вашу працю! Місто потребує такого мера, який мужньо стоятиме на передовій, не зважаючи ні на що! Тримайтеся! Ми обов‘язково маємо вистояти і перемогти. Україна - сильна і незалежна! Міста України - вільні і квітучі», - зазначив керівник виконкому «УДАРу».

Популярні новини зараз
Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..."
Показати ще

Він додав, що безліч українців зараз проявили героїзм.

«Україна - це країна героїв та патріотів. Війна розставила по місцях хто є хто. Тепер прийшло чітке розуміння того, хто дійсно піклується за нашу державу, а хто першим зібрав речі і забув про всі обов’язки», - підсумував Палатний.